Najnowszy model wyciskarki do soków Hurom HT drugiej generacji jest do 30% bardziej wydajny dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych

Dzięki zmianom jakie zostały wprowadzone urządzenie Hurom HT jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie. mamy tam nowoczesny wałek ślimakowy, wygląd oraz wysoką jakość i funkcjonalność. Wyciskarka do soków jest gwarancja przygotowywania jeszcze dokładniejszego soku, gwarantuje również redukcję ilości odpadu. Silnik, który został przygotowany ma prędkość dwa razy niższą i jednocześnie gwarantuje efektywną pracę. Dzięki niemu można obecnie pozyskiwać nawet 30% cennego soku więcej. Nowoczesna konstrukcja sitka filtrującego daje nam możliwość uzyskiwania soku bardziej klarownego, który ma mniej pulpy. urządzenie jest tak przygotowane, że efektywność wyciskania soku będzie naprawdę wyjątkowa. Będzie można przygotowywać zdrowy napój z twardych i miękkich składników, ale także traw i liściastych warzyw. Technika wolnych obrotów daje nam możliwość uzyskania maksimum cennych składników w naturalnej formie. Innowacyjne ustawienie pionowe urządzenia sprawia, żę sok pracuje z taką wydajnością jak wirówka.

Do produkcji części wyciskarki Hurom HT zostały wybrane wyłącznie materiały, które mogą gwarantować trwałość i niezawodne działanie. Sito oraz wałek ślimakowy są przygotowywane z Ultemu, który charakteryzuje się dobrą jakością oraz będzie wolny od szkodliwego bisfenolu. Jest to jednocześnie taki surowiec, który jest bardzo wytrzymały i tym samym będzie skutecznie sobie radził praktycznie z każdym surowcem. Mamy także nową technikę, która daje nam możliwość oddzielania soku od miąższu. Dzięki temu ilość cennych składników mineralnych i witaminowych w przygotowywanym soku będzie odpowiednio wysoka. Producent przygotowując swoje nowe urządzenie stara się bardzo mocno pracować nad jego jakością i wprowadza wiele udoskonaleń.

Całość urządzenia jest dobrze dopracowana i otrzymujemy również odpowiedni system czyszczenia. Silikonowa zatyczka wypływu soku daje nam możliwość płukania urządzenia w trakcie pracy. To będzie również istotna szansa ułatwiająca nam również skuteczne mycie takiego urządzenia. Mamy także silikonowe wycieraczki, które będą omiatać takie urządzenie w trakcie pracy.

Autor

Karolina

Redakcja nordicstorm.pl