Wyciskarka do soków Hurom HT - nieprzeciętny i nowoczesny wygląd w porównaniu do poprzednich modeli.

Hurom HT to doskonałą propozycja dla osób oczekujących dobrej wyciskarki. Jeśli chcecie mieć pyszne soki a jednocześnie szukacie dobrego urządzenia to marka Hurom w swojej II generacji urządzeń mocno nad tym popracowała. Dostajecie wolnoobrotowy silnik, który pracuje z prędkością jedynie nieco ponad 40 obrotów na minutę, dlatego wszystkie cenne składniki soku są oczywiście zachowane. Wyciskarka pozwala nam na przygotowywane świeżego, smacznego soku praktycznie ze wszystkiego co w naturze mamy dostępne. Urządzenie jest starannie wykonane, ponieważ producent mocno się do niego przyłożył. Dostajemy także dużą półlitrową misę. Mamy niekapiący korek, dzięki czemu sprzęt zatrzyma produktów środku i będzie sobie można przygotować to co nam najbardziej będzie smakować przez łączenie różnorakich składników w soku. Dzięki temu, że dostajemy dwa dodatkowe rodzaje sit możemy sobie przygotować klarowny albo bardziej gęsty esencjonalny sok.

Wydaje się, że producent starał się łączyć wszystkie elementy w taki sposób, by użytkownikom dać rzeczywiście to wszystko co najlepsze, co będzie bez zarzutu pracować. Jeśli nam na takim smacznym soku zależy to bez wątpienia Hurom daje nam taką szansę. Kluczowym elementem całego urządzenia jest wałek, który odpowiada za miażdżenie owoców. To właśnie dzięki niemu dostajemy szansę na przygotowanie perfekcyjnego soku, który rzeczywiście pod każdym względem będzie się dobrze sprawdzał. Oprócz świetnej jakości urządzenia pod kątem technicznym mamy również gwarancję, że jest to taki sprzęt, który skutecznie chronić będzie również najcenniejsze składniki soku jaki będziemy realizować.

Technika wolnych obrotów to bowiem gwarancja, że sprzęt będzie bardzo dobrze pracował i nic niekorzystnego się nie wydarzy, a cenne składniki witaminowe i mineralne oczywiście zostaną tam zachowane. Dlatego właśnie każdy użytkownik, który wybierze Hurom będzie zadowolony z tego urządzenia jakie otrzyma. Przygotowywanie smacznego i zdrowego soku będzie w końcu w zasięgu Waszych rąk.

Autor

Justyna

Redakcja nordicstorm.pl